Başarı Hikâyeleri Yazmaya Devam Ediyoruz, Ayda 500.000 Aboneye Hizmet Veriyoruz!

Birleşik Ödeme olarak, kurulduğumuz günden beri hayatı kolaylaştıran, teknolojik çözümler üretmek için ilk günkü heyecan ile çalışmaktayız. Kaliteli hizmet ilkemizden ödün vermeden, güçlenerek büyümekteyiz.

ASKİ (Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi) ve BaşkentGaz ile yıllardır devam eden iş ortaklığımız ve özverili çalışmalarımız doğrultusunda self servis kiosklardan ön ödemeli kart dolumu projeleri başarıyla devam etmektedir. Ön ödemeli su ve gaz dolumları için güvenli, pratik ve hızlı bir çözüm sunan Sumatik ve Gazmatik kiosklarımız ile hizmet verdiğimiz abone sayısı ayda 500.000’e ulaşarak yıllık % 100’e yakın bir artış kaydetti. Metro, meydan, AVM gibi şehrin popüler noktalarında 200’e yakın lokasyonda konumlandırdığımız self servis kiosklar ile Ankara’da başarı hikâyeleri yazmaya devam etmekte, 2017’de farklı şehirlerde hizmet vermek adına çalışmalarımızı hızla sürdürmekteyiz.

Sumatik ve Gazmatik kullanan abonelerimizin olumlu geri dönüşleri bizleri motive etmekte, en iyi hizmet için operasyondan çağrı merkezine kadar tüm ekip var gücümüzle çalışmaktayız.

Herkese çok teşekkür eder, başarılarla dolu, sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yıl dileriz.