OSBKart Projesi Çerkezköy'de Hayata Geçti

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi'nde (ÇOSB) çalışanların indirim ve avantajlardan yararlanacağı "OSBKart" uygulamasının lansmanı gerçekleştirildi. Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Eyüp Sözdinler'in katılımı ile gerçekleşen lansmanda OSBKartlar sahiplerine teslim edildi.

Oldukça yoğun ilgi gören OSBKart, kart sahiplerine yerel ve global ölçekte bulunan firmalardan; gıda, giyim, eğitim, hastane, akaryakıt gibi ürün ve hizmetlerde özel indirimler sunmakta ve avantajlar sağlamakta. Ekosistemde BP, Samsung, Vodafone, Lukoil, Defacto gibi global markaların yanı sıra Çerkezköy'de bulunan yerel markalar da bulunuyor.

Çalışanlara ücretsiz olarak dağıtımı yapılan kartlardan ilerleyen dönemlerde de herhangi bir ücret alınmayacak. OSBKart'ın geçerli olduğu üye işyerleri sürekli güncellenirken, OSBKart'a ilişkin mobil uygulamalara "apple store" veya "google play" uygulama marketlerinden ulaşmak mümkün.

ÇOSB’deki firmalarda çalışanlara ücretsiz olarak dağıtılan OSBKart ile ilgili ÇOSB Bölge Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada şu görüşlere yer verildi: “Çerkezköy Organize Sanayi Bölge (ÇOSB) Müdürlüğü tarafından bölgemizdeki işletmelerde çalışanların indirim ve avantajlardan yararlanacağı “OSBKart” uygulaması adı altında bir projenin hayata geçirilmesi planlanmıştır. Bu kapsamda ÇOSB işletmelerinde çalışanlara, Birleşik Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş. tarafından dağıtılacak OSBKart ile kart sahiplerine yerel ve ulusal ölçekte bulunan firmalardan; gıda, giyim, eğitim, hastane, akaryakıt gibi ürün ve hizmetlerde özel indirimler sunulmakta ve avantajlar sağlanmaktadır. Ücretsiz olarak çalışanlara dağıtımı yapılacak bu kartlardan ilerleyen dönemlerde de herhangi bir isim adı altında ücret/bedel/faiz vb. talebi yapılmayacaktır. Kart sahibi kişinin “anlaşmalı-üye işyerinde” OSBKart’ı ibraz etmesi yeterli olacaktır. Kartın geçerli olduğu üye işyerlerine ait bilgilere http://www.cosb.org.tr/tr/Hizmetler/OSB-Kart/31 veya www.osbkart.com adresinden erişilebilir. Bu web adreslerinde OSBKart’ın geçerli olduğu üye işyerleri sürekli güncellenecektir. OSBKart’a ilişkin mobil uygulamaları “apple store” veya “google play” uygulama marketlerinden “osbkart” araması ile eriştikten sonra indirip kullanma imkanı da bulunmaktadır. OSBKart’a ilişkin olarak, Birleşik Ödeme firmasının çağrı merkezinde üyelerin soru ve sorunları hakkında hızlı aksiyon almak üzere haftanın 7 günü hizmet verilmektedir. Çağrı merkezine 0850 252 22 22 no’lu telefondan ulaşılabilmektedir. Kartların dağıtımı 12 temmuz 2017 tarihinden itibaren Birleşik Ödeme yetkilileri tarafından bölgedemiz işletmelerine yapılan ziyaretlerle gerçekleştirilmeye başlanmıştır.”