Birleşik Ödeme, Endeavor Ülke Adayı Seçildi

Endeavor Derneği, 1997 yılında New York’ta kurulduğundan bu yana tüm dünyadan etkin girişimcileri ortak bir çatı altında toplayan ve bünyesindeki yerel ve uluslararası fikir önderlerinden oluşan mentor, danışman ve yatırımcılar ile destekleyen uluslararası bir ağdır. Endeavor Türkiye ofisi ise 2006 yılında açılmış ve yürüttüğü girişimci seçim süreçleri sonucu yaklaşık olarak 60 etkin girişimciyi ağına katmıştır.

58. YEREL SEÇİM PANELİ GERÇEKLEŞTİ

Endeavor Girişimci Seçim Süreci; tanışma toplantısı, mentor görüşmeleri, Yerel Seçim Paneli ve Uluslararası Seçim Paneli olmak üzere toplam 4 aşamadan oluşmaktadır. Senede altı kez düzenlenen Yerel Seçim Paneli’nin 58.si 5 Şubat Çarşamba günü gerçekleşti. Panelistler ile girişimci adayları arasında 45 dakikalık seanslar halinde gerçekleşen görüşmeler sonrası, panelistler bir araya gelerek girişimcileri değerlendirdi ve adayların bir sonraki aşama olan Uluslararası Seçim Paneli’nde Ülke Adayı olup olamayacağına karar verildi.

Türkiye’nin lider Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu Birleşik Ödeme de Endeavor Girişimci Seçim Süreci’nin ilk aşamalarını başarıyla tamamlamış olup 58. Yerel Seçim Paneli’nde yer alan adaylar arasındaydı.

 

BİRLEŞİK ÖDEME ULUSLARARASI PANELDE YER ALACAK

Birleşik Ödeme, Yerel Seçim Paneli aşamasında panelistler ile gerçekleştirdiği görüşme ve değerlendirmeler sonucu tüm panelistlerden olumlu oy alarak Endeavor Ülke Adayı olarak belirlendi ve Uluslararası Seçim Paneli’nde yer almaya hak kazandı.

Birleşik ödeme CEO’su İlker Sözdinler; “Geliştirdiğimiz Fintech-as-a-Service (FaaS) altyapımız ve sunduğumuz yenilikçi finansal çözümler ile Türkiye’yi Endeavor Uluslararası Seçim Paneli’nde temsil edecek olmak bizler için oldukça gurur verici. Endeavor, sunduğu global ve lokal vizyon, strateji, teknoloji ve yönetim deneyimleri açısından birçok girişimcinin yer almak istediği bir ağ. Gerçekleştirdiğimiz görüşmeler sonucu bize verilen bu değerli fırsat için Endeavor Türkiye panelistlerine teşekkürlerimizi sunuyoruz.”