MÜŞTERİLERİNİZİN TERCİH ETTİĞİ ŞEKİLDE ÖDEME İMKANI

Müşterilerinize ödeme alternatiflerinden kendileri için en rahat ödeme yöntemini tercih etme imkanı sunarak ödeme aşamasında sayfadan ayrılma oranını azaltın.

SİSTEMİNİZE ENTEGRE 7/24 EFT ALTYAPISI

Müşteri ödemeyi gerçekleştirdiğinde 7/24 eft altyapısı ile Birleşik Ödeme, firmanızın hesabına anında fonlama yaparak tahsilatı gerçekleştirir. Ödemeler havuz hesapta toplanarak fırmanızın banka hesabı, üye iş yeri ve 3. Parti banka hesaplarına dağıtımı yapılabilir

KART SAKLAMA ALTYAPIMIZ İLE E-TİCARET KANALINIZI GÜNCELLEYİN

Müşterileriniz e-ticaret sitenizde veya mobil uygulamanızda kredi/banka kart bilgilerini saklayarak tek tuşla güvenli ödeme yapabilir.

MARKANIZIN DİJİTAL CÜZDANI İLE MÜŞTERİLERİNİZ İÇİN E-PARA HESAPTAN ÖDEME YÖNTEMİ

Müşterileriniz, kendi marka adınız ile oluşturulacak e-para hesap ve dijital cüzdanları kullanarak alışverişlerinde cüzdan bakiyesinden ödeme yapabilir. Markanızın cüzdanları 3. parti e-ticaret sitelerine veya pazaryerlerine de entegre edilebilir.

HAK EDİŞ DAĞITIM PAZARYERİ MODÜLÜ İLE SİSTEMATİK NAKİT AKIŞ YÖNETİMİ

Hak ediş dağıtım pazaryeri sistemi ile müşterilerinizden banka kartı, havale, tanımlı kart ile aldığınız ödemeler Birleşik Ödeme havuz hesabında toplanır; firmanızın, üye işyerlerinin ve 3. partilerin banka hesaplarına dağıtılır.

ŞUBENİZDE BİRİKEN NAKİT PARA, ANINDA HESABINIZDA

Şubenize yerleştirdiğimiz PaySafe online akıllı kasamız içine koyulan nakit parayı algılayarak anında ve 7/24 banka hesabınıza yatıralım, siz de diğer operasyonel işlemleri bize bırakın.

SİZE ULAŞALIM
PAZARYERLERI ÇÖZÜMLERİ İÇİN ÜRÜNLERİMİZİ İNCELEYİN: