Gazmatik Evde Dolum Hizmeti

COVID – 19 RİSKİNE KARŞI EVDE GAZMATİK’LE SAĞLIKLI DOLUM

Başkent Doğalgaz ön ödemeli kart dolumu ve fatura ödemesi için Ankara’daki abonelere alternatif bir ödeme çözümü sunan Gazmatik, 93 aktif hizmet noktası ile 7 gün 24 saat hizmet veriyor. COVID- 19 virüsü riskinden korunmak isteyen abonelere evden dolum yapma kolaylığı sağlıyor.

Gazmatik, Evden Dolum Hizmeti ile Sizi COVID  – 19’a Karşı Koruyor

Gazmatik, ön ödemeli doğal gaz abonelerinin COVID -19 virüsü riski ile karşılaşmamak için sokağa çıkmak istememesi ve evden gaz alım talep etmesi durumunda Evde Dolum kolaylığı sağlıyor. Ayrıca virüsün yayılmasını önlemek amacıyla uygulanan sokağa çıkma yasağı günlerinde de vatandaşlar Evden Dolum hizmeti sayesinde gün içinde evden çıkmadan doğal gaz kart dolum işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

Başkentgaz aboneleri, 7 gün 24 saat hizmet veren 0850 450 06 56 numaralı Evde Dolum Hattı’nı arayarak talebini ve adresini detaylı bir şekilde iletebiliyor. Hem vatandaşların hem de kendi sağlıklarını korumak amacıyla aktif olarak maske, eldiven ve dezenfektan kullanan; düzenli sağlık kontrollerinden geçen ekipler kart dolumunu kapıda gerçekleştiriyor. 

Gazmatik Kioskları Dezenfeksiyon Çalışmaları ile Daha Hijyenik ve Sağlıklı

Gazmatik, toplum ve insan sağlığını korumak amacıyla bütün kiosklarında COVID- 19 salgını ülkemizde tespit edildiği gün itibariyle dezenfeksiyon çalışmasını tamamladı. 93 kiosku, ön ödemeli kart dolumu yapmak veya faturalarını ödemek isteyen abonelerin işlemlerini sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmesi için hijyen koşullarına uygun hale getirdi.