TÜM HABERLER
Dijital ödüllendirme cüzdanı iWallet, Birleşik Ödeme ve Hayhay’dan yatırım aldı

Şirketlerin çalışanlarına yaptığı maddi yardımları ve performansa dayalı ödülleri tek bir cüzdanda toplayarak çalışanlara seçkin markalarda seçme özgürlüğü sağlayan iWallet, hakim hissedarı Birleşik Ödeme ve dijital cüzdan Hayhay ile büyümesini sürdürüyor.

 

2008 yılında ödeme sistemlerinin uzman isimlerinden girişimci Harun Soylu tarafından kurulan iWallet; Birleşik Ödeme ve Hayhay’dan yatırım aldı. iWallet’ın hakim hissedarı Türkiye’nin ilk elektronik para şirketlerinden biri olan Birleşik Ödeme, inovatif fintek çözümleri ile dikkat çekiyor. Dijital cüzdan Hayhay ise para transferinden harcadıkça para kazandıran seçeneklere, fatura ödemelerinde taksitlendirmeden iade kolaylığı sağlamaya kadar birçok hizmeti bir arada sunuyor. Gerek hakim hissedar Birleşik Ödeme gerek Hayhay piyasada önemli bir boşluğu dolduran iWallet’ın büyümesini hızlandırmak için planlarını oluşturmaya başladı.

 

En güçlü finansal çözüm ortakları bir arada

 

İmza töreni sonrası açıklama yapan iWallet Kurucu Genel Müdürü Harun Soylu, “İçinde bulunduğumuz dönemin dinamiklerini iyi okuyarak, günümüz ihtiyaçlarına yönelik finansal hizmetler sunan şirketimizin kısa sürede geldiği noktadan ötürü çok mutluyum. Şirketimize yatırım yapan Birleşik Ödeme’ye ve Hayhay’a ve bu süreçte emeği geçen tüm ekiplere teşekkür ederim. Türkiye’nin çok güçlü finansal çözüm ortakları bir araya geldi. Başarının kaçınılmaz olduğunu düşünüyorum ve bunun için çok çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Sadece Türkiye değil yeni pazarlara da açılacak

 

Birleşik Ödeme CEO’su İlker Sözdinler ise açıklamasında “iWallet sektörde zaten büyümesi ile dikkatimizi çekiyordu, potansiyelinin çok yüksek olduğuna inanıyoruz. Birleşik Ödeme’nin sunduğu fintek çözümleri ile iWallet arasında birbirini besleyecek bir sistem inşa ediyoruz. Müşterilerimize daha kapsamlı çözümler sunacağımız ve inovatif çözümlerimizi genişleteceğimiz için gururluyuz’’ diye konuştu. İlker Sözdinler, Birleşik Ödeme’nin sadece Türkiye pazarında değil girdiği tüm pazarlarda iWallet’ı bir çözüm olarak sunacağını ve yeni pazarlara açılmasını sağlayacağını belirtti.

 

Hayhay’ın Kurucusu Emre Torun da “Geçtiğimiz sene kurduğumuz Hayhay kısa sürede Türkiye’nin sayılı cüzdanları arasına girdi, iWallet’ın gelişmiş teknolojisi ve kapsamlı üye işyeri ağı ile Hayhay arasında yaratılacak sinerji için heyecanlıyız’’ açıklamasında bulundu.

 

20 binden fazla noktada 500 bin ürün seçeneği

 

Finans ve teknoloji entegrasyonunu sağlayarak dijital cüzdan olarak hayata geçirilen iWallet, kısa zamanda yenilikçi teknolojileri sayesinde kurum ve kuruluşlar ile çalışanlara değer yaratan çözümler sunmayı başardı. Hızla büyümesi ve potansiyeli ile dikkat çeken iWallet Türkiye’nin önde gelen şirketleri tarafından, yan hakların çalışanlara ulaştırılması noktasında tercih ediliyor. 81 ilde; 20 binin üzerinde harcama noktası ve online sitelerde 500 binin üzerinde ürünü almayı sağlayan uygulama, çalışanlara harcadıkça kazandırarak rakiplerinden açık ara ayrılıyor. iWallet esnek yan haklar dışında, özel şirketlerin müşterilerini ödüllendirmesinde ve sosyal yardım hizmeti veren kurumların ihtiyaç sahiplerine ulaşmasında kullanılıyor.

 

Samsung ve Yemek Sepeti’ne de hizmet veriyor

 

Samsung müşteri sadakati, Yemeksepeti ise çalışan bağlılığında iWallet’ı kullanıyor. Bunun yanı sıra birçok özel şirket yılbaşı, bayram, anneler günü, babalar günü gibi özel günlerde iWallet’ı tercih ediyor. iWallet’ın geçerli olduğu sektörlerin içinde giyim, e ticaret, market, teknoloji, mobilya ve ev aksesuarı, dijital hediye kodu, anne ve bebek giyim, seyahat, akaryakıt ve kitap yer alıyor. iWallet çalıştığı kurumlara KVKK çerçevesinde çalışanlarının ya da müşterilerinin yüzdesel olarak ne zaman, hangi üründe, mağazada ve ne kadar alışveriş yaptığı bilgisini raporlayarak, gelecekte daha doğru planlamalar yapılmasını mümkün kılarken, çalışanı ve müşterisini daha iyi tanıma fırsatını da sağlıyor.

Ekim, 2022
DİĞER HABERLER
<strong>Unicorn Hayali</strong>
Kasım, 2022
Unicorn Hayali
DEVAMINI OKU
<strong>Dijital Cüzdan Çözümlerinin Öncü Şirketi</strong>
Ekim, 2022
Dijital Cüzdan Çözümlerinin Öncü Şirketi
DEVAMINI OKU
<strong>Birleşik Ödeme'ye Sardis'ten bir ödül daha</strong>
Ekim, 2022
Birleşik Ödeme'ye Sardis'ten bir ödül daha
DEVAMINI OKU
<strong>DEİK’in Fintech Başkanı 
İlker Sözdinler Oldu</strong>
Ekim, 2022
DEİK’in Fintech Başkanı İlker Sözdinler Oldu
DEVAMINI OKU
<strong>Y&uuml;zde 300 b&uuml;y&uuml;meye devam</strong>
Eylül, 2022
Yüzde 300 büyümeye devam
DEVAMINI OKU
<strong>Birleşik &Ouml;deme T&uuml;rkiye&#39;nin Teknoloji G&uuml;c&uuml;n&uuml; 10 &Uuml;lkeye Taşımaya Hazırlanıyor&nbsp;</strong>
Eylül, 2022
Birleşik Ödeme Türkiye'nin Teknoloji Gücünü 10 Ülkeye Taşımaya Hazırlanıyor 
DEVAMINI OKU
<strong>Birleşik &Ouml;deme 2023&#39;te en az 10 &uuml;lkede hizmet verecek&nbsp;</strong>
Eylül, 2022
Birleşik Ödeme 2023'te en az 10 ülkede hizmet verecek 
DEVAMINI OKU
<strong>50 milyar TL işlem hacmi ve 15 milyon son kullanıcımız bulunuyor</strong>
Ağustos, 2022
50 milyar TL işlem hacmi ve 15 milyon son kullanıcımız bulunuyor
DEVAMINI OKU
<strong>Birleşik Ödeme fintech ihracatına Gürcistan ile devam ediyor</strong>
Ağustos, 2022
Birleşik Ödeme fintech ihracatına Gürcistan ile devam ediyor
DEVAMINI OKU
<strong>Birleşik Ödeme, en yüksek ödenmiş sermayeye sahip elektronik para şirketi oldu</strong>
Kasım, 2021
Birleşik Ödeme, en yüksek ödenmiş sermayeye sahip elektronik para şirketi oldu
DEVAMINI OKU
<strong>Birleşik &Ouml;deme Başkent Kart ile Ankara Halkının Yanında!</strong>
Ekim, 2022
Birleşik Ödeme Başkent Kart ile Ankara Halkının Yanında!
DEVAMINI OKU
<strong>Bak&uuml;&rsquo;den sonra ikinci yurt dışı hamlesi Birleşik &Ouml;deme&rsquo;nin Romanya ofisi a&ccedil;ıldı</strong>
Aralık, 2021
Bakü’den sonra ikinci yurt dışı hamlesi Birleşik Ödeme’nin Romanya ofisi açıldı
DEVAMINI OKU
<strong>Birleşik &Ouml;deme CEO&#39;su İlker S&Ouml;ZDİNLER Ayvalık Business Forum&#39;daydı</strong>
Eylül, 2022
Birleşik Ödeme CEO'su İlker SÖZDİNLER Ayvalık Business Forum'daydı
DEVAMINI OKU