TÜM İLANLAR
İş Tanımı

Genel Yetkinlikler

FaaS vizyonu ve dijital finansallaşma alanında yenilikçi fikirleri icraata geçiren ve sürekli daha iyisini hedefleyen ekibimizle, gelişmiş teknolojik altyapımızı kullanarak büyümeye devam ederken; Türkiye Fintech piyasasının en güçlü ekibi olarak, global ve yerel lider firmalarda üst düzey yöneticilik tecrübesi olan yöneticilerimizin vizyon ve bakış açısından aldığımız ilhamla hep birlikte aynı hedefe doğru ilerliyoruz. Bu hedeflerimize ilerleme yolunda bizlerle beraber Birleşik Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş bünyesine katılacak ekip arkadaşları arıyoruz.

Aranan Nitelikler

– Yüksek öğrenim kurumlarının – tercihen Bilgisayar, Yazılım, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden birini yada ilgili bir bölümü bitirmiş,

– C# ve nesne odaklı programlama konusunda uzman,

– Yazılım alanında en az 3 – 5 yıl tecrübe sahibi

– Problemlerini çözebilecek seviyede İngilizce bilen,

– En az 2 yıl kiosk ve atm teknolojilerinde deneyimli,

– Banknot ve madeni para kabul edici üniteler, recycler ve para üstü verme üniteleri ile çalışmış (JCM, MEI, PULLOON vb)

– Azure IoT Teknolojisine hakim,

– İlişkisel veri tabanı tasarımı konusunda yetkin ve Microsoft SQL Server konusunda bilgi sahibi,

– Entity Framework, Linq, WCF, MVC, Web Servis teknolojilerini kullanabilen,

– Web projelerinde deneyimli, HTML, CSS, Java Script, jQuery ve AJAX tecrübesi olan, gerektiğinde front end alanına destek sağlayabilecek,

– Tercihen ödeme sistemleri ile çalışmış,

– Askerlik görevini (Erkek adaylar için) tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli arkadaşlar aranmaktadır. 

 

Kullanılan Teknolojiler

– .NET Windows, MVC Web, WCF, UWP, SOAP Web Application, .NET Core Web Application Development (C#)

– HTML, CSS, JavaScript, jQuery ve AJAX

– Bootstrap, VueJS, AngularJS

– MsSQL, Entity Framework & Redis

– Docker

– Git ve TFS

– API development (Swagger)

– Bitbucket Deployment, CI & CD, Gitlab

– Unit Testing

 

Türkiye’nin ilk ve tek fintech servis platform sağlayıcı (FaaS) şirketi Birleşik Ödeme olarak, güçlü FaaS altyapımızla Türkiye’nin en büyük kurumlarına, bankalarına ve Global Fintech’lere sunduğumuz özelleştirilmiş değer önerileriyle, dijital finansallaşma süreçlerinde stratejik çözüm ortağı olarak kanal ve ürün bazlı altyapısal çözüm önerileri sunuyoruz. Türkiye’de öncüsü olduğumuz FaaS vizyonu çerçevesinde kurumlara; e-para dijital cüzdan, sanal veya fiziksel ön ödemeli kartlar, yurtiçi ve yurtdışı para transferi, online/offline tahsilat ve kiosk/akıllı kasa (PaySafe) çözümleri olarak 5 ana dikeyde hizmet vermekteyiz. Banka ortaklığına sahip ilk ve tek fintech şirketi olarak, Fibabanka’dan sonra Türkiye’nin en büyük gruplarından biri olan OYAK’tan da yatırım alarak, Yurtiçinde ve Yurtdışında büyüme hedeflerimize hızla ve emin adımlarla ilerlemekteyiz. Tüm dünyanın gözdesi haline gelen finans ve teknolojiyi birleştiren fintech sektöründeki tecrübemiz, teknolojik altyapımız, globalde ve yerelde önemli yere sahip stratejik iş ortaklarımız ve en önemlisi güçlü, heyecanlı ve enerjik ekibimiz ile kurumlara ihtiyaçları paralelinde en doğru çözümleri sunmak için çalışmaktayız. Bu zamana kadar imzalamış attığımız başarılı projelere devam ederken Birleşik Ödeme markasının global çaptaki faaliyetlerini genişletme alanındaki hedeflerimizi 2021 yılında gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Günümüzde dijital ödeme sistemlerinin kazandığı önemle uluslararası para transferi alanında yüzde 300 büyüme sağlayan Birleşik Ödeme olarak, her yıl ortalama minimum iki kat büyümeyi planlıyoruz. Bu hedefler sadece Türkiye özelindeki rakamlar olup, yeni potansiyel ülkelere açıldığında da şirketin iş hacminin çok yapısal ve hızlı bir şekilde büyümesini öngörmekteyiz.