NÖBETÇİ TRANSFER

Hayatı Sizler İçin Kolaylaştıran Çözümler

NöbetçiTransfer, dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerden, bankalar arası hızlı, güvenilir ve kolay bir şekilde para transfer edebileceğiniz bir platformdur.

Üstelik kayıt gerektirmeden, sadece birkaç bilgi girerek mobil uyumlu web sitemizden kolayca ve anında işlem yapabilirsiniz.

Türkiye’de EFT işlemleri 09:00 – 17:00 saatleri arasında ve yalnızca hafta içi yapılabiliyor.

Ayrıca saat 17:00’dan sonra verilen para transferi emirlerinde yüksek ücretler talep edilmesine rağmen para transferiniz ertesi günün sabah saatlerinde gerçekleştiriliyor.

NöbetçiTransfer ile bu sınırlamalar artık son buluyor. EFT saatlerine bağlı kalmadan, çok düşük bir ücret karşılığında bankalar arası 7/24 para transferi yapabilirsiniz.

Üstelik yapacağınız para transferleri en geç 1 saat içerisinde alıcının hesabına aktarılır.

NöbetçiTransfer’de oluşturduğunuz para transferi emirleri sonrasında, kendi bankanızdan gerçekleştireceğiniz para transferi öncelikle Birleşik Ödeme’nin ilgili hesabına gider. Ardından Birleşik Ödeme hesabından belirttiğiniz alıcı kişinin hesabına otomatik olarak aktarılır.

NöbetçiTransfer, BDDK tarafından lisanslandırılmış olan Birleşik Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş. markasıdır.

Detaylı bilgi almak için; www.nobetcitransfer.com

Finansal Teknolojiler İle
Hayatı Kolaylaştırıyoruz

Birleşik Ödeme oluşturmuş olduğu yenilikçi çözümler ile finans sektöründe her zaman daha iyi hizmet vermek adına var gücü ile çalışmaktadır.