SUMATİK

Hayatı Sizler İçin Kolaylaştıran Çözümer

Sumatik ile birlikte büyük şehirlerdeki su abonelerine 7 gün 24 saat açık self-servis kiosklar üzerinden kart dolum işlemlerine daha kolay ulaşım sağlamaktadır.

Büyükşehirlerin büyük bir kısmı sağladığı kolaylıklardan dolayı ön ödemeli kart tercih etmektedir. Ön ödemeli kart ev bütçesi için önemli bir denge aracı iken aynı zamanda da fatura gecikme cezasından kaçınmayı sağlamaktadır. 7 gün 24 saat açık olan ‘Sumatik’ ile dolum yapabilme avantajı ise su gibi temel ihtiyaçların kesilmesinden kaçınmak için önemli rol oynamaktadır.

Kurumlar, gişe yetkililerine destek olmak ve kart abonelerinin su yükleme işlemlerini kolaylaştırmak için bir çözüm ihtiyacı belirlemiştir. Kart dolum için kiosk sistemi inovatif bir çözümdür.

2013 yılından beri Ankara Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi, Manisa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi , Tekirdağ Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi ile hizmet verilmektedir.

Detaylı bilgi almak için http://www.sumatik.com.tr/

Finansal Teknolojiler İle
Hayatı Kolaylaştırıyoruz

Birleşik Ödeme oluşturmuş olduğu yenilikçi çözümler ile finans sektöründe her zaman daha iyi hizmet vermek adına var gücü ile çalışmaktadır.