TRANSFERWISE

Hayatı Sizler İçin Kolaylaştıran Çözümler

Türkiye’ye yapılan ve Türkiye’den yurtdışına para transferi işlemleri için hizmet verilmektedir.Bu işlemlerde Birleşik Ödeme ,Transferwise’ın Türkiye iş ortağı olarak faaliyet yürütmektedir.

Transferwise , Avrupa’nın en büyük fintech girişimlerinde biri ve 1.8 Milyar USD değerlemesi ile bir ‘Unicorn’ olarak kabul edilen Londra merkezli TransferWise, uluslararası para transferi işlemlerindeki ücretlendirme politikası ile tüm dünyadaki müşterilerine  düşük komisyon ücretleriyle para transferi imkanı sunuyor.

Uluslararası para transferindeki alternatif kanallarla kıyaslandığında komisyon ücretlerinde oldukça cazip fiyatlar sunan TransferWise, özellikle yurt dışında yaşayanların aile ve yakınlarına düzenli para göndermesinde ilk tercih edilen kanal konumunda,klasik para transferi yöntemleri yerine TransferWise’ı ,hem çok daha az komisyon ücreti hem de hızlı para transferi imkanı sunmaktadır.

İş modelinde sadece banka hesabı bulunan kişisel ve kurumsal hesap kullanıcılara para transferi imkanı sunulmaktadır.

Finansal Teknolojiler İle
Hayatı Kolaylaştırıyoruz

Birleşik Ödeme oluşturmuş olduğu yenilikçi çözümler ile finans sektöründe her zaman daha iyi hizmet vermek adına var gücü ile çalışmaktadır.