Petrol Ofisi & Birleşik Ödeme Çözüm Ortaklığı: AutoMatic Lojistik ATM Card

Petrol Ofisi ile Elektronik Para ve Ödeme Sistemleri kuruluşu Birleşik Ödeme yaptıkları iş birliği ile lojistik sektörü özelinde bir yeniliğe imza attı.

Petrol Ofisi’nin lojistik sektörüne avantajlar sunduğu AutoMatic Lojistik ATM Card, BDDK lisanslı ve TCMB tarafından regüle edilen lider elektronik para ve ödeme kuruluşu Birleşik Ödeme ile gerçekleştirilen anlaşma kapsamında Visa özelliği kazandı. AutoMatic Lojistik ATM Card ile artık şirket sahipleri, bir yandan akaryakıt giderlerini minimize ederken; diğer yandan nakit çekimlerini ve harcamalarını da daha efektif yönetebilecek.

AutoMatic Lojistik ATM Card sahipleri artık, diledikleri ATM’lerden ve diğer anlaşmalı noktalardan nakit çekim, Visa logolu üye iş yerlerinden de alışveriş yapma imkânına kavuştu. Visa özelliği kazandırılan bu kartın içinde, ‘Akaryakıt’ ve ‘Nakit’ olmak üzere birbirinden bağımsız iki ayrı cüzdan bulunuyor. Kart sahipleri, Akaryakıt Cüzdanı ile Petrol Ofisi istasyonlarından akaryakıt alımlarında avantaj kazanarak şirket giderlerini azaltabiliyor. Navlun, avans, hak ediş gibi tüm ödemelerinin yapılmış olduğu Nakit Cüzdanı ile de tüm ATM ve diğer anlaşmalı nakit çekim noktalarından nakit ihtiyaçlarını zahmetsizce karşılama olanağına kavuşuyorlar. AutoMatic Lojistik ATM Card sahipleri bu avantajların yanı sıra artık Nakit Cüzdan ile Visa logolu üye iş yerlerinden alışveriş de yapabilecekler.

İlk etapta AutoMatic Lojistik ATM Card ile personel taşıma, lojistik ve turizm firmaları için başlatılan bu avantajlı uygulama, ilerleyen aşamalarda farklı müşteri grupları için de hayata geçirilecek.

‘Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına, beklentilerinin dahi üzerinde ideal çözümler sunmayı hedefliyoruz’

Petrol Ofisi’nin sektör lideri olarak tüm Türkiye’de yaygın istasyon ağı, benzersiz altyapısı ve teknolojisi ile her alanda yenilikçi ürünlere, hizmetlere imza attığına vurgu yapan Petrol Ofisi Perakende Direktörü Yiğit Meral, ‘Müşteri odaklı yaklaşımımızla, onların talep ve ihtiyaçlarını beklentilerinin de üzerine çıkarak en ideal çözümler sunmayı hedefliyoruz. Bu kapsamda, ülkemizde sayıları yaklaşık olarak iki bini bulan lojistik firmalarının yanı sıra personel ve turizm taşımacılarına da nakit operasyonlarını dijital ortamda yönetmelerine imkân sağlayan AutoMatic Lojistik ATM Card’ı şimdi daha da geliştirdik. Bu açıdan her gün yaklaşık 900 bin kamyon ve tırın, personel ile turizm taşımacılığındaki milyonlarca aracın operasyonlarını daha hızlı ve etkili yapılmasına olanak sağlayacak gelişmiş bir hizmet noktası olmak, onlara katkı sağlamak, bizler için çok önemli’ dedi.

‘Müşterilerimize hem işletme ve finansal gibi kurumsal avantajlar, hem de bireysel faydalar sunuyoruz’

Müşterilerine, salt sunulan ürün ve hizmetlerde değil, işletme ve finansal alanlarda da avantajlar sunduklarını vurgulayan Petrol Ofisi CFO’su Serhan Ulga, ‘Personel taşıma, lojistik, turizm firmalarına iş ortaklarıyla gerçekleştirdikleri fiziksel nakit akışına dijital ve kontrollü bir çözüm sunuyoruz. Lojistik firmalarına, iş ortaklarının şifreyle güvenli bir şekilde Petrol Ofisi istasyonlarından akaryakıt ikmal edebilme, tüm ATM’lerden para çekebilme ve Visa üye işyerlerinden alışveriş yapabilme ayrıcalığı sunan AutoMatic Lojistik ATM Card ile kurumsal olduğu gibi aynı zamanda bireysel faydalar da sunuyoruz. Lojistik sektöründeki sürücülere de bankada herhangi bir hesap açma zorunluluğu ve yıllık kart ücreti olmadan bu ödeme hizmeti ayrıcalığını sunmuş bulunuyoruz’ şeklinde konuştu.

 

 

DİĞER YAZILAR

Bakü’den sonra ikinci yurt dışı hamlesi

Birleşik Ödeme’nin Romanya ofisi açıldı

DEVAMINI OKU

Bakü’den sonra ikinci yurt dışı hamlesi

Birleşik Ödeme’nin Romanya ofisi açıldı

DEVAMINI OKU

Total İstasyonları Birleşik Ödeme İle Dijital Nakit Yönetimine Geçiyor

DEVAMINI OKU

Borusan Lojistik & Birleşik Ödeme Çözüm Ortaklığı: eTA Kart

DEVAMINI OKU

Pepsico & Birleşik Ödeme Çözüm Ortaklığı: Pepsico PaySafe

DEVAMINI OKU
Brisa & Birleşik Ödeme Çözüm Ortaklığı: Brisalıyız Kart
DEVAMINI OKU

Albaraka Türk & Birleşik Ödeme İş Birliği: Nöbetçi Transfer Fibabanka’da

DEVAMINI OKU

ASKİ & Birleşik Ödeme İş Birliği: Sumatik Kiosklar

DEVAMINI OKU

MNG Kargo & Birleşik Ödeme Çözüm Ortaklığı: MNG Kargo PaySafe

DEVAMINI OKU

Hatay Büyükşehir Belediyesi Birleşik Ödeme İş Birliği: Hatay Halk Kart

DEVAMINI OKU

Başkentgaz & Birleşik Ödeme İş Birliği: Evde Dolum Projesi

DEVAMINI OKU

TESK & Birleşik Ödeme İş Birliği: TESK Kart

DEVAMINI OKU

Fibabanka Kredi Taksit Ödemeleri Vatan Bilgisayar’da

DEVAMINI OKU

Paysend & Birleşik Ödeme İş Ortaklığı

DEVAMINI OKU

Başkentgaz & Birleşik Ödeme İş Birliği: Gazmatik Kiosklar

DEVAMINI OKU